נופש בישראל

נופש בישראל – מה מייחד אותו?

מלונות בישראל

מה ההבדל בין מלון ישראלי בעל 3 כוכבים למלון ישראלי בעל 4 כוכבים?

ההבדל העיקרי בין מלונות 3 כוכבים למלון 4 כוכבים הוא שבמלונות 3 כוכבים בדרך כלל אין סוויטות ואילו במלונות 4 כוכבים יש גם חדרים וגם סוויטות.

מה הופך מלון מפואר?

בתי מלון יוקרה נחשב למלון המספק חווית אירוח מפנקת לאורח. אין מלונות סטנדרטיים (כגון כוכבים) למלונות יוקרה. לעתים קרובות מלונות 4 או 5 כוכבים מתארים את עצמם כ"מלון מותרות" .

מה עלי לצפות ממלון 4 כוכבים ישראלי?

גודל החדר עשוי להשתנות בהתאם למיקום.

מנסיון, ידוע לנו כי מקום הלינה חשוב לא פחות כמו היעד אליו אתם מתכוננים לנפוש בו, במלון 4 כוכבים ישראלי תוכלו לצפות לחווית אירוח מדהימה ועוצרת נשימה. רמת ריהוט גבוה, צוות מאיר פנים ושירותי בריכה נוחים במיוחד ומעוצבים למשעי.

מלונות בישראל הינם מלונות מפוארים אשר מציעים חוויה קולינרית ברמה גבוה יחדית בהשוואה למלונות ברחבי העולם

מלונות בישראל הינם מגוונים במיוחד בצורתם ובאיזור הגאוגרפי שלהם, אשר הנופים הנשקפים מחדר בצפון לא יהיו זהים לנופי החדר של מלון הנמצא על רצועת החוף או לחילופין באיזור הדרום. אך מה שמאחד את מלונות ישראל הוא החוויה הקולינרית. החוויה הקולינרית הבלתי מתפשרת נגזרצ מהתרבות הישראלית הסובבת סביב שולחן האוכל היהודי- ישראלי בכל מאורע משמח בלוח השנה העברי. המטבח הישראלי כולל מנות מקומיות וגם מנות שהובאו לארץ על ידי יהודים מהתפוצות לכן המטבח מגוון ומחבר בין טעמים ותרבויות. ארוחת הבוקר המוגשת במלונות ישראלים הינה עשירה במגוון טעמים וצבעים, שהתיירים תמיד מתלהבים ממנה.

מלונות בישראל בהשוואה לעולם הגלובאלי

ארצות הברית מונה כ- 9,833,517 קמ"ר, בעוד שישראל כ 20,770 קמ"ר.

ישראל קטנה פי 473 מארצות הברית אך כמות המלונות בארץ הקודש רבה במיוחד, יחסית לשטח שלה אל מול ארה"ב. בישראל בסוף שנת 2015 היו כ-50,000 חדרי מלון, מספר גדול במיוחד של יחידות אירוח, מאז ועד היום המספר גדל עם השנים. התיירות בישראל כוללת תיירות יהודית, ונוצרית בעיקר.

 

דילוג לתוכן